Anasayfa Reklam & Sponsorluk

Reklam & Sponsorluk

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_wp_text el_class=”metinim”]Siteyle ilgili teknik bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilir, reklam ve sponsorluk teklifleriniz için sağ taraftaki iletişim formundan ya da tugrulzenginart@gmail.com adresinden e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.[/vc_wp_text][vc_tta_tabs style=”modern” active_section=”1″][vc_tta_section title=”Tanıtım Yazısı” tab_id=”1498350841777-e7585a31-d81b”][vc_wp_text]- Tanıtım yazısı ücreti 30 TL‘dir. Yazının tarafımca hazırlanması istenirse 50 TL‘dir.

– Tarafımca hazırlanan yazılar minimum 300 sözcükten oluşur.

– Yazıya ait başlık, boşluklar da dahil olmak üzere en fazla 60 karakter olabilir ve URL içeremez.

– Yazı içerisinde, tek bir siteye en fazla 3 link çıkışı yapılabilir.

– Yazı içerisinde en az 1 görsel kullanılmalı ve bu görsel 800×500 piksel boyutundan küçük olamaz. Görsel formatları JPG, PNG ya da GIF olabilir.

– Görseller daima tugrulzengin.com sunucusunda barındırılır.

– Tanıtım yazıları her zaman Tanıtıcı İçerikler kategorisinde yayınlanır.

– Tanıtım yazısının başka bir kategori üzerinden yayınlanması istenirse, iletişim formundan tarafıma ulaşarak gerekli detaylar konuşulabilir. Standart fiyatların üzerinde bir fiyatlandırma olacaktır.

– Tanıtım yazıları süresiz olarak yayınlanır ve site yayında olduğu sürece yayından kaldırılmaz.

– Yazı yayınlandıktan sonra maddi hataların giderilmesi haricinde düzenleme ya da ekleme yapılamaz ve anlam bozuklukları ile imla hataları tarafımca onay alınmaksızın düzeltilebilir.

– Yalnızca anahtar kelimelere odaklanılmış, anlam bütünlüğü olmayan ve yazarının kişisel beğenisini öne çıkaran yazılar yayınlanmaz.

– Konusu veya içeriği yetişkinlere özel ürünler, çevrimiçi bahis, alkol veya kumar olan sitelerle çalışma yapılmaz.

– Reklamveren, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.[/vc_wp_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Banner (90×90)” tab_id=”1498350894269-d59e4bbe-5f96″][vc_wp_text]Detaylar eklenecek…[/vc_wp_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][vc_column width=”1/3″][contact-form-7 id=”6″][/vc_column][/vc_row]